CA Proje ve İnşaat

Firmamız, mühendislik tasarımında kaliteyi ve başarıyı kendine ilke edinmiş, dürüst, genç ve dinamik bir kadro ile insan hayatını kolaylaştıran güvenli yapı ve projelerimiz ile müşterilerimizin gurur duyabileceği Bursa merkezli proje, mühendislik, inşaat ve mimarlık bürosudur.

Misyon

Başarılı, dürüst kadromuz ile şantiyelerimizde, projelerimizde ve danışmanlık hizmetlerimizde ekonomi-estetik ve konforlu hizmet anlayışını siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.

İnsan yaşamından ve kaliteden ödün vermeyen hizmet politikamızla ‘sıfır kaza’ ilkesini, firmamızın başarı sıralamasında ilk adım olarak belirledik.  İSG (İşçi Sağlığı ve Güvenliği) konusunda duyarlılığa dikkat çekmekte ve destek vermekteyiz. Proje tasarımı, mühendislik, mimarlık, inşaat, taahhüt, şantiye organizasyonu, gayrimenkul yönetimi, kalite kontrol ve iş güvenliği yetkin olduğumuz  hizmetlerimizdir.

Vizyon

Mühendislik, proje, inşaat, danışmanlık hizmetlerinde güvenilir kadromuz ile en son teknoloji, ekipman ve programları kullanarak, daima yüksek kalite ve özgünlüğü koruyarak sektörde dünya çapında kalitenin adının CA Proje, Mühendislik Mimarlık olduğunu göstermektir.

Hedefler

  • İSG Hizmetleri (Sıfır Kaza Politikası)
  • Hızlı ve Kaliteli Çalışma
  • Ekonomi-Estetik ve Konforlu Çalışma
  • Özgün Çalışma
  • Mükemmeliyetçi Çalışma